مکان – گذاشتن ایستگاه اردیبهشت ویندوز

مکان – گذاشتن: ایستگاه اردیبهشت ویندوز رونمایی معرفی BMW Windows 10 acer

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات ورود مجلس جهت پیگیری پرسشها فوتبال امیدوار کننده است / ساکت

سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال گفت: در بازی کشور عزیزمان ایران و سوریه، شب خاطره انگیزی در آزادی رقم خواهد خورد.

ورود مجلس جهت پیگیری پرسشها فوتبال امیدوار کننده است / ساکت

ساکت: ورود مجلس جهت پیگیری پرسشها فوتبال امیدوار کننده است

عبارات مهم : اسلامی

سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال گفت: در بازی کشور عزیزمان ایران و سوریه، شب خاطره انگیزی در آزادی رقم خواهد خورد.

به گزارش ایسنا و به نقل از فدراسیون فوتبال، محمدرضا ساکت راجع به جلسه امروز (سه شنبه) مدیران وزارت ورزش و جوانان، فدراسیون فوتبال و صدا و سیما در فراکسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: ورود مجلس شورای اسلامی در پیگیری پرسشها و پرسشها ملی و بین المللی فوتبال کشور از نقاط امیدوارکننده هست. از اعضای محترم کمیسیون فرهنگی و فراکسیون ورزش و همچنین نمایندگان محترمی که در این عنوان در قالب کارگروه های متفاوت مثل حق پخش، مالیات و امور مالی نقش آفرینی کردند کمال سپاس را داریم. بدون تردید تلاش این عزیزان و ورود به بحث پرسشها فوتبال در حوزه اقتصادی اتفاق مبارکی را جهت فوتبال ملی رقم خواهد زد.

ورود مجلس جهت پیگیری پرسشها فوتبال امیدوار کننده است / ساکت

وی ادامه داد: در ادامه جلساتی که با نمایندگان در مجلس شورای اسلامی برگزار شد، امروز هم نشست بسیار مهمی با حضور معاون وزیر ورزش و جوانان، رییس فدراسیون فوتبال، مدیران صدا و سیما، مسئولان فدراسیون فوتبال و شرکت لیگ و نمایندگان کلوب ها راجع به عنوان حق پخش برگزار شد. امیدوارم این حضور به یک آخر روشن برسد تا گره کور حق پخش و حقوق کلوب ها و پرسشها اقتصادی آنها جهت هر لحظه حل و فصل شود و ترساندن “اول آگوست” را جهت کلوب ها به وقت خوبی تبدیل کند. (AFC به کلوب ها تا یکم آگوست وقت داده که بدهی های خود را کامل پرداخت کنند.)

سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال راجع به عنوان حضور اوکتاویو در تیم ملی فوتبال ساحلی عنوان کرد: بحث حضور اوکتاویو در کمیته فنی فوتبال ساحلی مورد بررسی قرار گرفته است و در گام بعدی این عنوان در هیات رییسه فدراسیون مطرح می شود و جهت انتصاب رسمی این مربی، نیاز به مصوبه هیات رییسه محترم داریم.

سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال گفت: در بازی کشور عزیزمان ایران و سوریه، شب خاطره انگیزی در آزادی رقم خواهد خورد.

ساکت راجع به دیدار وزیر ورزش از مرکز ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران بیان کرد: خوشبختانه با حضور وزیر محترم ورزش در مرکز ملی فوتبال، با روند توسعه این مرکز از نزدیک آشنایی بیشتری پیدا کردند. بر این اساس، اقداماتی جهت توسعه و پیشرفت مرکز مورد نظر است که با هماهنگی آقای مدبر، رییس شرکت تجهیز و توسعه این عنوان به نتیجه خواهد رسید.

وی در ادامه گفت: از هفته آینده جلسات کارگروه استان های فدراسیون فوتبال با هماهنگی حوزه دبیرکلی و آقای طالقانی مسئول کمیته استان ها برگزار خواهد شد. این نشست ها، در قالب مناطق شش گانه و در جلسات مجزا جهت بررسی پرسشها استان با کمیته ها برپا می شود و قرار است هر استان ضمن حضور در این نشست ها پرسشها و پرسشها خود را با کمیته های داوران، آموزش، جوانان، روابط عمومی و عضویت مطرح کند. عملا با برگزاری این جلسات کاربردی هماهنگی و تبادل نظر میان استان ها و کمیته ها سرعت خواهد گرفت و ضمن حمایت بهتر از هیات استان ها در جهت توسعه فوتبال در هیات ها، برنامه ریزی مناسب تری صورت گیرد. در واقع جلسات هم اندیشی استانی با کمیته ها با نشانه بحث و بررسی راجع به پرسشها و پرسشها استان ها، تبین برنامه ها جهت هر استان خواهد بود.

سرپرست دبیر کلی فدراسیون فوتبال راجع به آخرین اخبار از مراسم خوش حالی افزایش تیم ملی فوتبال به جام جهانی روسیه تصریح کرد: مراسم خوش حالی حماسه افزایش با محوریت کمیته فرهنگی و حضور جمعیت حامیان هوادار، اسپانسر تیم ملی شرکت فناپ، مسئولان روابط عمومی شرکت لیگ و بخش های پشتیبانی و تشریفات و روابط بین الملل در حال سازماندهی است تا یک شب به یادماندنی در ورزشگاه آزادی در بازی کشور عزیزمان ایران و سوریه رقم بخورد.

ورود مجلس جهت پیگیری پرسشها فوتبال امیدوار کننده است / ساکت

وی همچنین گفت: در عنوان جام جهانی و حضور در مسابقه های ۲۰۱۸ روسیه ستاد مربوطه تشکیل شده است و با محوریت دکتر آصفی و همکاری شرکت ها و نهادهای متفاوت مثل وزارت ورزش و جوانان، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، شرکت گردشگری، شرکت ارتباطات اسلامی و دیگر بخش های مربوطه کار خودش را شروع کرده است.

سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال راجع به عنوان مراسم خوش حالی برترین های فوتسال، گفت: با تاکید رییس فدراسیون، حدود یک ماه قبل در جلسه کمیته فنی فوتسال مقرر شد که کمیته فوتسال مراسم خوش حالی جداگانه ای جهت عالی ترین های فوتسال برگزار کند. این عنوان به کمیته فوتسال واگذار شده است و مجددا به آن کمیته تاکید شده است که برنامه ریزی مربوطه را انجام بدهند. آنچه در مراسم خوش حالی برترین های فوتبال انجام شد، کاری بود که در چند سال گذشته با محوریت شرکت لیگ انجام شد ولی در بحث فوتسال با درخواست کمیته فوتسال، مراسم خوش حالی جداگانه ای برگزار خواهد شد.

سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال گفت: در بازی کشور عزیزمان ایران و سوریه، شب خاطره انگیزی در آزادی رقم خواهد خورد.

وی همچنین راجع به تعامل میان کلوب ها و تیم های ملی تصریح کرد: بنا بر مصوبه هیات رییسه و تاکید ریاست فدراسیون، عنوان حضور الزامی بازیکنان در تمرینات و برنامه های تیم ملی به صورت قاطعانه پیگیری خواهد شد و در این باره فدراسیون عزم جدی داشته تا همچنان تعامل و همکاری تیم های ملی و کلوب ها مبنای عمل باشد.

ساکت در آخر راجع به بحث تدوین آیین نامه های فدراسیون فوتبال گفت: مقدمات کار تدوین آیین نامه کمیته های ۱۶ گانه فدراسیون به وسیله براتی شروع شده است هست. از آنجا که اکثر کمیته ها فاقد آیین نامه بودند و این از الزامات اساسنامه فدراسیون است که کمیته ها آیین نامه داشته باشند، این عنوان در اولویت دستور کاری دبیر کل قرار گرفته و با محوریت براتی این عنوان در حال اجرایی شدن است.

ورود مجلس جهت پیگیری پرسشها فوتبال امیدوار کننده است / ساکت

واژه های کلیدی: اسلامی | فوتسال | استانی | فوتبال | فوتسال | فدراسیون فوتبال | مجلس شورای اسلامی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz