مکان – گذاشتن ایستگاه اردیبهشت ویندوز

مکان – گذاشتن: ایستگاه اردیبهشت ویندوز رونمایی معرفی BMW Windows 10 acer

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری ماجرای یک قتل ، «رسم‌های رهایی ریحانه» هنوز سرمایه‌گذار ندارد

هنوز منابع مالی «رسم‌های رهایی ریحانه» که عباس رافعی قصد ساخت آن را دارد، تامین نشده است و از سوی دیگر مذاکره با لهستانی ها جهت ساخت «کافه پولونیا» ادامه دارد.

ماجرای یک قتل ، «رسم‌های رهایی ریحانه» هنوز سرمایه‌گذار ندارد

«رسم های رهایی ریحانه» هنوز سرمایه گذار ندارد/ ماجرای یک قتل

عبارات مهم : ایران

هنوز منابع مالی «رسم های رهایی ریحانه» که عباس رافعی قصد ساخت آن را دارد، تامین نشده است و از سوی دیگر مذاکره با لهستانی ها جهت ساخت «کافه پولونیا» ادامه دارد.

عباس رافعی کارگردان سینما در گفتگو با مهر راجع به ساخت فیلم «رسم های رهایی ریحانه» گفت: فیلمنامه «رسم های رهایی ریحانه» آماده است ولی با توجه به اینکه هنوز سرمایه گذاری جهت آن پیدا نکرده ایم فعلا قصد ساخت آن را نداریم و حتی درخواست پروانه نمایش هم نداده ایم.

ماجرای یک قتل ، «رسم‌های رهایی ریحانه» هنوز سرمایه‌گذار ندارد

وی افزود: «رسم های رهایی ریحانه» یک فیلم اجتماعی خانمانه و روایتگر قصه زندگی زنی است که فرزندش شوهرش را می کشد و تمام داستان در پایتخت کشور عزیزمان ایران روایت می شود. این را هم باید بگویم که قرار بود ساره بیات به ایفای نقش این زن بپردازد ولی به علت اینکه ما سرمایه گذار پیدا نکردیم این بازیگر مشغول ایفای نقش در فیلم دیگری شد.

رافعی با اشاره به دیگر اثرش با عنوان «کافه پلونیا» گفت: با توجه به اینکه این فیلم هزینه بر است من به تنهایی قادر به تامین هزینه های ساخت آن نیستم. قرار بود کشور لهستان در ساخت «کافه پلونیا» همکاری کند ولی با توجه به اینکه این فیلم راجع به جنگ جهانی دوم و و روایتگر مهمان نوازی ایرانی ها در آن دوران بود بهتر است که همکاری کشورهای خارجی زیاد نباشد و خودمان صاحب امتیاز فیلم باشیم، چون هنگامی که یک کشور خارجی در فیلم هایی که عنوان ملی میهنی دارد همکاری می کنند توقع هایی نیز دارد.

هنوز منابع مالی «رسم‌های رهایی ریحانه» که عباس رافعی قصد ساخت آن را دارد، تامین نشده است و از سوی دیگر مذاکره با لهستانی ها جهت ساخت «کافه پولونیا» ادامه دارد.

کارگردان «فصل فراموشی فریبا» اظهار کرد: لهستان جهت همکاری در «کافه پلونیا» انتظار داشت که صورت آمریکا را بد نشان ندهیم در حالی که در قسمتی از این فیلم شاهد رفتارهای زشت سربازان آمریکایی در خیابان های کشور عزیزمان ایران هستیم بر همین اساس از ما در خواست کردند که این قسمت ها در فیلم نباشد چون اعتقاد بودند در این صورت فیلم سیاسی می شود و امکان نمایش در سینماهای آمریکا را پیدا نمی کند.

وی در آخر بیان کرد: با این حال ما همچنان مشغول مشورت با آنها هستیم تا بتوانیم ضمن حفظ اعتقاداتمان، همکاری آنها را هم داشته باشیم.

واژه های کلیدی: ایران | نمایش | همکاری | ایرانی | سرمایه گذار | سرمایه گذاری | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz