مکان – گذاشتن ایستگاه اردیبهشت ویندوز

مکان – گذاشتن: ایستگاه اردیبهشت ویندوز رونمایی معرفی BMW Windows 10 acer

گت بلاگز اخبار اجتماعی هیچ محدودیتی جهت استخدام بانوان در آموزش و پرورش وجود ندارد

وزیر آموزش و پرورش در خصوص شیوه‌نامه داوطلبان ورود به دانشگاه های فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی گفت: هیچ محدودیت جنسیتی جهت استخدام بانوان در آموزش و پرورش و

هیچ محدودیتی جهت استخدام بانوان در آموزش و پرورش وجود ندارد

هیچ محدودیتی جهت استخدام بانوان در آموزش و پرورش وجود ندارد

عبارات مهم : آموزش

وزیر آموزش و پرورش در خصوص شیوه نامه داوطلبان ورود به دانشگاه های فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی گفت: هیچ محدودیت جنسیتی جهت استخدام بانوان در آموزش و پرورش وجود ندارد و در این رابطه مصوبه ای نداشته ایم.

به گزارش ایرنا، سید محمد بطحائی روز چهارشنبه در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در ارائه این شیوه نامه یک بد سلیقی شده است بود و پیوست محورهای مصاحبه و معاینات پزشکی که بخشی از آن مربوط به تشکیل پرونده پزشکی هست، از سوی مرکز برنامه ریزی و منابع نیروی انسانی وزارتخانه انتشار یافته بود.

هیچ محدودیتی جهت استخدام بانوان در آموزش و پرورش وجود ندارد

وی ادامه داد: کسانی که در دستگاه های دولتی قصد دارند مشغول به خدمت شوند، یک پرونده پزشکی خواهند داشت که مشخصاتی از اوضاع پزشکی افراد در آن ثبت می شود و آن پیوست نباید ارایه می شد.

وزیر آموزش و پرورش یادآور شد: بخشنامه و توضیحات تکمیلی در این رابطه از سوی مرکز برنامه ریزی نیروی انسانی وزارتخانه منتشر شد و هیچگونه محدودیتی جهت بانوان و امتیازی جهت مردها در نظر گرفته نشده است.

وزیر آموزش و پرورش در خصوص شیوه‌نامه داوطلبان ورود به دانشگاه های فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی گفت: هیچ محدودیت جنسیتی جهت استخدام بانوان در آموزش و پرورش و

** بعد از شروع سال تحصیلی جهت مدیر دانشگاه فرهنگیان تصمیم گیری می شود

وزیر آموزش و پرورش در خصوص وقت تعیین وظیفه مدیر دانشگاه فرهنگیان گفت: بعد از مهر ماه و شروع سال تحصیلی در این رابطه تصمیم گیری می کنیم و اکنون مشورت ها و مشورت ها در حال انجام است و مهر ماه به طور قطعی اعلام می کنم که مساله دانشگاه فرهنگیان به چه ترتیبی همانند دیگر مسایل در آموزش و پرورش حل و فصل می شود.

بطحائی ادامه داد: تمام تمرکز، انرژی و توان وزارتخانه جهت شروع یک سال تحصیلی با نشاط ، پرشور و با پرسشها کم است ولی به معنای این نیست که به همه پرسشها فکر نکنیم.

** دو برنامه جانبی و فوق برنامه جهت سال تحصیلی تازه آینده نگری شده است است

هیچ محدودیتی جهت استخدام بانوان در آموزش و پرورش وجود ندارد

وی در خصوص برنامه دولت دوازدهم جهت خلاق محور کردن دانش آموزان نیز اظهار داشت: این مساله که مورد تاکید مدیر جمهوری است خواست عمومی و همگانی مردم نیز محسوب می شود و مدارس باید از شور و نشاط زیاد از آنچه که اکنون هست، برخوردار شوند.

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه آموزش و پرورش مصمم است حال و هوای مدرسه با شور و اشتیاق زیاد همراه باشد، ادامه داد: از آنجا که سال تحصیلی در آستانه شروع است و برنامه درسی تنظیم شده، جهت سال تحصیلی جاری در متن برنامه درسی نمی توانیم تغییراتی را ایجاد کنیم، ولی دو برنامه جانبی و فوق برنامه آینده نگری شده است و که شرح آن بعدا اعلام خواهد شد.

وزیر آموزش و پرورش در خصوص شیوه‌نامه داوطلبان ورود به دانشگاه های فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی گفت: هیچ محدودیت جنسیتی جهت استخدام بانوان در آموزش و پرورش و

** شورای عالی آموزش و پرورش جهت عضویت دانش آموزان فاقد مدارک احیا می شود

بطحائی در خصوص بعضی ناهماهنگی جهت عضویت دانش آموزان فاقد مدارک معتبر نیز گفت: پیش از این یک مقرره در شورای عالی آموزش و پرورش در این رابطه داشته ایم که در سال های اخیر مورد غفلت قرار گرفته ولی اصل کلی این است که هیچ دانش آموزی نباید به دلایل متفاوت از جمله نداشتن مدارک از تحصیل بازبماند.

وی افزود: تحصیل همانند اکسیژنی است که نمی توان آن را از کسی گرفت هر کسی با هر شرایطی باید امکان ادامه تحصیل برایش فراهم باشد، در این رابطه با مراجع ذی ربط جلسه ای آینده نگری شده است تا مقرره شورای عالی احیا شده است و مسئله این گروه از فرزند ها حل شود.

هیچ محدودیتی جهت استخدام بانوان در آموزش و پرورش وجود ندارد

** بازنشستگان در صورت میل به به کار گرفته می شوند

وزیر آموزش و پرورش اظهار داشت: پاداش بازنشستگان سال 95 پرداخت شده است و جهت کسانی که در سال 96 به افتخار بازنشستگی نایل می شوند نیز آینده نگری هایی انجام شده است است.

بطحائی یادآورشد: تعداد بازنشستگان در آموزش و پرورش در چهار سال آینده سیر صعودی به خود می گیرد که زیاد کردن بارمالی پاداش این گروه از بازنشستگان را به دنبال دارد و البته با اهتمام دولت، مشکلی در این رابطه پیش نمی آید و صرفا ممکن است مقداری با تقسیط و تاخیر همراه باشد ولی پرداخت می شود.

وی اضافه کرد: همچنین در نظر است از آن دسته از افرادی که شرایط بازنشستگی را پیدا می کنند ولی میل به دارند در مناطق متفاوت آموزش و پرورش همکاری داشته باشند، استفاده کنیم تا با مسئله خلا نیروی انسانی مواجه نشویم.

** اکنون سند 2030 موضوعیتی ندارد

وزیر آموزش و پرورش در خصوص تعیین وظیفه سند 2030 نیز گفت: سند 2030 با تاکید رهبر معظم انقلاب کاملا متوقف شده است و باب و فصل آن بسته شده است و این سند اکنون موضوعیتی ندارد.

بطحائی اضافه کرد: مطالبات فرهنگیان در اولویت برنامه های سارمان برنامه و بودجه قرار گرفته و امید است مشکلاتی در مورد درآمد خزانه پیدا نشود و ما بتوانیم قبل از شروع سال تحصیلی بخشی از مطالبات را پرداخت کنیم.

** در استخدام نیروهای نهضت سواد آموزی و پیش دبستانی ملاحظاتی مورد نیاز است

وی راجع به استخدام نیروهای نهضت سوادآموزی و پیش دبستانی نیز گفت: استخدام نیرو در نهضت سواد آموزی اکنون در دستور کار مجلس واقع شده است است ولی از نظر کارشناسی ملاحظاتی باید در آن طرح آینده نگری شود و دلواپس این هستیم که اگر این طرح با همین شکل تصویب شود در کیفیت آموزشی و ساماندهی نیروی انسانی اختلالاتی ایجاد کند.

وزیر آموزش و پرورش خاطرنشان کرد: به عبارت دیگر در جایی که نیرو مازاد داریم مکلف به جذب نیرو شویم و در جایی دیگر که به نیرو نیاز داریم نیرویی در اختیار نداشته باشیم که در این رابطه جلساتی با نمایندگان مجلس شورای ترتیب خواهیم داد تا در جریان بعضی ملاحظات قرار گیرند ولی آنچه که در مجلس به تصویب برسد جهت ما مورد نیاز الاجرا است.

واژه های کلیدی: آموزش | آموزشی | برنامه | استخدام | فرهنگیان | سال آینده | برنامه ریزی | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz