مکان – گذاشتن ایستگاه اردیبهشت ویندوز

مکان – گذاشتن: ایستگاه اردیبهشت ویندوز رونمایی معرفی BMW Windows 10 acer

گت بلاگز اخبار اجتماعی پرونده اسیدپاشی اصفهان هنوز باز است / مولاوردی

دستیار خاص رئیس‌جمهور در امور حقوق شهروندی راجع به تدوین قانون بازدارنده در خصوص مبارزه با اسیدپاشی گفت: متاسفانه موارد اسیدپاشی در حال تکرار است ما درصدد هستیم

پرونده اسیدپاشی اصفهان هنوز باز است / مولاوردی

مولاوردی : پرونده اسیدپاشی اصفهان هنوز باز است

عبارات مهم : قانون

دستیار خاص مدیر جمهور در امور حقوق شهروندی راجع به تدوین قانون بازدارنده در خصوص مبارزه با اسیدپاشی گفت: متاسفانه موارد اسیدپاشی در حال تکرار است ما درصدد هستیم با همفکری و تعامل با نمایندگان زن مجلس شورای اسلامی یک قانون جامع و کامل را به وجود بیاوریم.

شهیندخت مولاوردی در گفت وگو با ایلنا، راجع به اینکه آیا نهاد حقوق شهروندی قصد دارد در تدوین قانون بازدارنده در خصوص اسید پاشی ورود کند تا دیگر شاهد حوادثی مانند تبریز و اصفهان نباشیم، گفت: پرونده اسید پاشی های اصفهان همچنان باز هست، اطلاع نداریم که مقصر و عاملان اسیدپاشی بالاخره پیدا شده است اند یا خیر. اگر پرونده مختومه اعلام شد این یعنی این که ما اطلاع رسانی دقیقی از این عنوان نداریم.

وی در خصوص پرونده اسیدپاشی در تبریز نیز گفت: مسبب این پرونده بازداشت شده است است و حال باید ببینیم چه کمکی از دست ما بر می آید تا انجام دهیم.

پرونده اسیدپاشی اصفهان هنوز باز است / مولاوردی

دستیار خاص مدیر جمهور در امور حقوق شهروندی با بیان اینکه متاسفانه موارد اسیدپاشی در حال تکرار هست، گفت: این اتفاق ناگوار نشان می دهد که قوانین موجود ناکارآمد هست؛ من بارها اعلام کرده ام، حتی در نامه ای هم عنوان کردم مهم قانونی است که باید بازدارندگی مورد نیاز را داشته باشد و ما پیگیر آن هستیم که اجرا شود.

وی در پاسخ به این پرسش که با تکرار شدن مسئله اسید پاشی در تبریز آیا دستیار خاص مدیر جمهور در امور حقوق شهروندی قصد دارد قانون و لایحه ای را ارائه کند، گفت: در لایحه تامین امنیت ما تلاش کرده بودیم تمام ابعاد عنوان را در نظر بگیریم و باید ببینیم در معاونت حقوقی قوه قضائیه در عمل چه اتفاقی افتاده است.

دستیار خاص رئیس‌جمهور در امور حقوق شهروندی راجع به تدوین قانون بازدارنده در خصوص مبارزه با اسیدپاشی گفت: متاسفانه موارد اسیدپاشی در حال تکرار است ما درصدد هستیم

مولاوردی ادامه داد: نمایندگان زن در مجلس شورای اسلامی هم طرحی را در دستور کار دارند که در حال همفکری و تعامل هستیم تا کمک کنیم یک قانون جامعی از کار در بیاید.

واژه های کلیدی: قانون | پرونده | اصفهان | قانونی | اسیدپاشی | حقوق شهروندی | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz